Co o nás říkají
klienti?

Ing.
Monika
Melicharová

Mé očekávání v právních službách splnil až Tomáš Hofrichter, a to více než o 100%. Jeho osobitý přístup je až zarážející. Děkuji za všechnu pomoc, kterou jste mi poskytl.

Jana
Svobodová

Tomáš Hofrichter je mým advokátem pro soukromé i firemní účely. Ochrana klienta je u něj na prvním místě. Aktivně a iniciativně pomáhá řešit moje záležitosti. Smlouvy přetlumočuje, aby klient opravdu rozuměl tomu, co vlastně podepisuje. Oceňuji jeho vstřícný a profesionální přístup.

S JUDr. Tomášem Hofrichterem jsem byla maximálně spokojena při řešení svých problémů.  Velmi si vážím vstřícného, rychlého a účinného vyřešení problémů. Dále oceňuji lidský a přátelský přístup. Spolupráci mohu jen doporucit.

Jitka C.

Roman
P.

Pana Hofrichtera jsem oslovil kvůli mým finančním problémům. Dostal jsem se do začarovaného kruhu a vytloukal jsem klín klínem. Potřeboval jsem vyhlásit osobní bankrot (oddlužit), ale už jsem se dříve spálil u společnosti, která tyto služby poskytovala. Pan Hofrichter mi na první schůzce vysvětlil celý postup a popravdě si mě tím získal. Ocenil bych hlavně jeho lidský přístup, kdy jsem měl od začátku pocit, že mi chce s mou situací pomoci. Připravil za mě všechny dokumenty, oddlužení mi bylo schváleno a za 2 roky bych měl mít už od všeho pokoj – ještě jednou děkuju.

Renáta
S.

Na pana Hofrichtera jsem získala doporučení od svého advokáta, který se nezabývá rodinným právem, které jsem potřebovala řešit. Konkrétně se jednalo o podání rozvodu a svěření dětí do mé péče. Už na první schůzce jsem věděla, že jsem na správné adrese. Pan doktor mi popsal jakým způsobem bude řízení probíhat a uvedl na co je potřeba se soustředit od samého počátku. V mém případě fungoval pan Hofrichter spíše jako mediator a bylo pro mě až překvapivé, jaké podmínky se mu podařilo s advokátem mého manžela vyjednat. Mohli jsme tak uzavřít dohodu jak o dětech tak o rozvodu. Pan Hofrichter je dle mého názoru nejen právník, ale především člověk.

Martin
Čermák

Provozujeme internetový obchod s prodejem spotřební elektroniky. JUDr. Hofrichter nám revidoval naše stávající obchodní podmínky a nastavil je do podoby, která odpovídá současné legislativě, především předpisům na ochranu spotřebitele.

David
Geč

Tomáš Hofrichter je pro mě klidným místem v bouři. Vím, že se na něj mohu obrátit s jakýmkoliv právním problémem. Vážím si zejména jeho klidného a konstruktivního přístupu i ve vypjatých situacích. Pomohl mi zejména při řešení situací s dlužníky naší společnosti.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám

Hned se dozvíte, zda vám můžeme v dané věci pomoci.

+420 734 645 385

Je to složitější? Napište nám

Obvykle reagujeme do 48 hodin.

advokat@akhofrichter.cz